Кошик
142 відгуків
Пряничная мастерская "СмакоТая" - вкусные и красивые подарки
+380443604208
+380987246693
+380636756931

«СмакоТая» - пряниковий генератор корпоративного щастя

«СмакоТая» - пряниковий генератор корпоративного щастя

Пряникове майстерня «СмакоТая» створює смачні сувеніри для компаній по всій Україні. При зворотному зв'язку клієнти висловлюють щирий захват і, практично, дитячу радість від таких сувенірів. У чому ж секрет пряників «СмакоТая» і як це впливає на бізнес компаній? Давайте розберемося!

Культура компанії безпосередньо впливає на успішність бізнесу. На яких засадах відбувається взаємодія між співробітниками, як будується спілкування з клієнтами і партнерами визначає, кого вона буде до себе залучати, і відповідно, що очікує її в майбутньому.

Давайте розділимо ці три групи і подивимося на особливості комунікацій з ними: Клієнти, Партнери, Співробітники.

Фахівці з корпоративних комунікацій стверджують, що емоції і "олюднення" бренду є основним трендом. А найкращою тактикою для розвитку – прямі живі контакти з кожної з груп (корпоративні вечірки, корпоративи, промо-івенти для клієнтів, презентації для партнерів, тощо). 1

Як же ці взаємодії зробити результативними? Насамперед показати цінності компанії, дати їх відчути. Це відповідний продуманий сценарій на заходах і всіх точках дотику аудиторії з брендом. Саме ця відкритість, креативно представлена, і викликає емоцію щастя, прихильність, лояльність. В тому числі, бажання ділитися про це зі своїми друзями, фотографувати, розповідати в соціальних мережах.

Як показують відгуки наших клієнтів, пряники «СмакоТая» - улюблені сувеніри на різних корпоративних і промо-заходах. Для замовників - саме тому, що через них можна донести цікаву історію, висловити цінності, здивувати, зробити особистий комплімент. Для аудиторії замовника – тому що вони можуть забрати смачну частинку цієї історії з собою.

Мы делаем главный упор на качестве пряников. В состав входят только лучшие натуральные ингредиенты, поэтому они вкусные, ароматные и нежно тают во рту.  Роспись на пряниках всегда изысканная, точная, красивая. Их расписывают настоящие художники, которые прошли специальное обучение по дизайну в кулинарии (а не сами кондитеры как зачастую бывает).

«Так же, как и вы заботитесь о своих клиентах, мы заботимся о сервисе для вас и делаем пряники вкусными и красивыми, чтобы они достойно несли послание вашего бренда», - говорит Тая Славута, директор Пряничной мастерской «СмакоТая»

Крім того, пряник здавна вважається оберегом, на щастя. І, як показує практика нашій майстерні, це працює. Нехай і ваші корпоративні комунікації будуть прямими, щирими, смачними, а співробітники і клієнти - щасливими! Адже у вашому арсеналі тепер з'явився справжній оберіг корпоративного духу - пряник «СмакоТая».

"Ви великі професіонали своєї справи, то як я стрибала від радості - нічого, порівняно з радістю клієнтів, для яких я замовляла пряники. Подив і захопленню не було меж - всі сказали, що таке їсти не можна - а лише поставити в сервант і милуватися)! Велике Вам спасибі! Всі хочуть ЩЕ ПРЯНИКІВ!!!!!))))))", - поділилася відкликанням PR менеджер "Біофарма"

Щоб дізнатися більше про пряники, можливості нанесення логотипу або іншого зображення, телефонуйте: +38098724-66-93.

-------------------------------

1 http://acmu.com.ua/presscenter/articles/190/